• Укр
 • Рус
 • Eng
 • Державне підприємство міністерства оборони України
  Центральний проектний інститут

  Новини

  Звернення до Президента по КБ «Південне»

  Вельмишановний Петре Олексійовичу!

  Більше 55 років одним з основних напрямків у діяльності Державного підприємства Міністерства оборони України «Центральний проектний інститут» (ЦПІ) була розробка проектної документації на будівництво інфраструктури ракетно-космічних комплексів та інших об'єктів спеціального призначення.

  ДП КБ «Південне», як головною організацією, заснована потужна кооперація промислових підприємств наукових організацій. У співробітництві з головним партнером – ДП «ЮМЗ» створено 13 бойових ракетних комплексів стратегічного призначення, 7 типів космічних ракет-носіїв, більше 40 типів рідинних та твердопаливних двигунів, 70 типів космічних апаратів. Найбільш великими сучасними програмами ДП КБ «Південне» є: комерційна діяльність на ринках пускових послуг із носіями власної розробки, створення сучасних систем зондування Землі та запуски власних космічних апаратів для забезпечення їх функціонування, виконання оборонних замовлень Міністерства оборони України.

  У цей час ДП КБ «Південне» активно працює на міжнародному ринку космічних послуг, бере участь у реалізації великих міжнародних космічних проектів, таких як «Морський старт» (зі США та Норвегією), «Наземний старт» (зі США), «Циклон 4» (із Бразилією).

  Завдяки професійному досвіду колективу ДП «КБ «Південне», особистим діловим якостям Генерального конструктора - Генерального директора ДП «КБ «Південне», починаючи з 2004 року, виконувались проектування та будівництво космодрому Алкантара в рамках міжнародного проекту між Україною та Федеративною республікою Бразилія. Цей проект свідчить про довіру світової громадськості до української високотехнологічної продукції та про те, що Україна має повний цикл проектування та виготовлення всіх складових міжнародного космодрому такого рівня.

  Колектив ДП МО України «ЦПІ» має честь багаторічно та плідно співпрацювати з ДП «КБ «Південне», очолюваним Дегтярьовим О.В., та підтримує позицію трудового колективу ДП «КБ «Південне» у частині незгоди зі звільненням із посади Генерального конструктора - Генерального директора ДП «КБ «Південне» Дегтярьова О.В., яке унеможливлює зміцнення традиційної аерокосмічної промисловості України, а також розвиток її аерокосмічних та військових технологій.

  З повагою,

  Директор ДП МО України

  «Центральний проектний інститут»,

  заслужений будівельник України О. М. Приймачук

  Голова профспілкового комітету Т.П. Берднікова

  Трудовий колектив ДП МО України «Центральний проектний інститут» розділяє думку своїх друзів та економічних партнерів по ДП «КБ «Південне» і просить всіх небайдужих підтримати їх, підписавши петицію на сайті http://yuzhnoye.com/

  Копія у форматі PDF

  Всі новини