• Укр
 • Рус
 • Eng
 • Державне підприємство міністерства оборони України
  Центральний проектний інститут

  Новини

  «День проектувальника з АСКОН»
  Наші спеціалісти візьмуть участь у семінарі «День проектувальника з АСКОН», який відбудеться 20 квітня 2016р. у м. Києві.
  Як ефективно вирішувати завдання проектування у єдиному інформаційному середовищі? І як зробити так, щоб електронний архів допомагав всім співробітникам проектної організації? За допомогою чого можна швидко запустити колективну роботу проектувальників та інших учасників проекту? Чи можливо сьогодні проходити експертизу проектної документації в електронному вигляді? Наскільки реалістичним є перехід на повне проектування по BIM-технології? Питань багато. Але відповіді на них знайдуться на семінарі «День проектувальника з АСКОН»!
  Компанія АСКОН познайомити аудиторію з прогресивними російськими ІТ-інструментами для задач найрізноманітніших проектних організацій: від середніх інжинірингових компаній і проектно-конструкторських відділів промислових підприємств до головних проектних інститутів і холдингів.
  В рамках роботи семінару буде показано, як створювати архітектурні форми будь-якої складності і забезпечувати необхідними даними всі відділи, які беруть участь в розробці проекту за допомогою архітектурно-будівельного дуету двох САПР: CAD-системи КОМПАС-3D з технологією створення тривимірної моделі на основі креслення (MinD) і BIM-системи Renga Architecture з новими технологіями тривимірного об'єктного проектування. Також буде показано, як організувати колективну роботу над проектом, налагодити двосторонній електронний документообіг з замовником (підрядником), забезпечити надійне зберігання даних за допомогою системи управління проектними даними ЛОЦМАН: ПГС, і її технологічного наступника - системи Pilot-ICE і Pilot-ICE Enterprise.
  Всі новини