• Укр
 • Рус
 • Eng
 • Державне підприємство міністерства оборони України
  Центральний проектний інститут

  Наземний комплекс космічного ракетного комплексу в ФР Бразилія. Технічна зона.

  22 жовтня 2004 року, відповідно до Рішення Головних конструкторів з питання створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4", у Федеративній республіці Бразилія, у штаті Алкантара, ДП МО України "Центральний проектний інститут" визначений розробником вихідних проектних даних і об\'ємно-планувальних рішень по спорудах наземного комплексу КРК "Циклон-4".

  У 2005-2006р., на підставі зазначеного «Рішення...», за договором з Конструкторським бюро „Південне”, „ЦПІ” розроблені Передпроектні пропозиції щодо вибору майданчиків розміщення наземного комплексу (НК) космічного ракетного комплексу (КРК) "Циклон - 4", проведення інженерних вишукувань і проектування будівельних споруд НК КРК "Циклон - 4".

  У період з 19.11.2007 по 29.11.2007р. Комісією представників „СП Алкантара Циклон Спейс”, „НКАУ”, ДП „КБ”Південне”, ДП МОУ „ЦПІ” та Бразильською компанією „АТЕСН” проведено 1-й етап рекогносцирувальних робіт на космодромі Алкантара і прийняті попередні рішення по розміщенню космодрому.

  Відповідно до Договору на розробку проектної документації на будівництво наземного комплексу (НК) космічного ракетного комплексу (КРК) "Циклон - 4", від 8 квітня 2008р., між ДП МО України „ЦПІ” і Спільним Українське – Бразильським підприємством, створеним на базі Національного Космічного агентства України та Бразильського Космічного агентства („СП Алкантара Циклон Спейс”). В даний час завершується розробка робочих креслень для будівництва.

  Генпроектувальник — ДП МО України «Центральний проектний інститут»

  Розробник ракетно-космічного комплексу — Державне підприємство національного космічного агенства України КБ "Південне".

  Замовник — ACS.

  https://youtu.be/z3_V-nIv-nE

  Всі проекти